Nemokamas gėlių pristatymas visoje Lietuvoje!
Informacinis telefonas +370 649 42251 Contacts

Užsakymai priimami visada, 7 dienas per savaitę, tačiau jie administruojami darbo dienomis ir šeštadieniais iki 18 val, sekmadieniais iki 14 val. Jeigu tos pačios dienos užsakymas pateikiamas po nurodyto laiko, jis bus vykdomas kitą dieną.

Užsakymai vykdomi tik po apmokėjimo (būtina sulaukti pranešimo į el. paštą iš mokejimai.lt, kad mokejimas gautas). Pateiktą užsakymą galima atšaukti, atgauti pinigus, jeigu užsakymas dar nepradėtas vykdyti. Iki užsakymo vykdymo galima keisti pristatymo datą ir laiką. Jeigu nenurodomas pristatymo laikas, yra susisiekiama kontakt. tel, nurodytu gavejo laukelyje ir sutariama del laiko. Jeigu pirkejas nurodo pristatymo laiką ir tuo metu nurodytu adresu nieko nera, prie duru paliekamas rastelis su kurjerio kontaktu, o antrinį pristatymas vykdomas tik po papildomos priemokos. Kad užsakymas būtų įvykdytas laiku, labai prašome nurodyti tikslius duomenis apie gaveją. Šv. Valentino dieną, kovo 8 ir mamos dieną reikalaujame nurodyti bent 3 valandų pristatymo laiko intrevalą ir pasiliekame teisę keisti nurodytą pristatymo laiką.

Jeigu Jūsų išrinktos gėlės yra sezoninės, jos gali būti keičiamos kitomis gėlėmis, atitinkančiomis užsakymo kainą. Puokštės gali šiek tiek skirtis nuo pateiktų nuotraukoje.

Pristatome tik šviežias gėles. Priešingu atveju bus grąžinti pinigai, tačiau tam reikia pateikti pretenziją raštu (atsiųsti el. paštu), su kuo daugiau įrodymų apie šį faktą (geriausiai nuotrauka), tą pačią dieną. Mes neatsakome už gėles, bei jų priežiūra, po įteikimo.

Perkant gėles mūsų e-parduotuvėje, Jūs sutinkate su šiomis sąlygomis. Bet jeigu Jūs turite kalusimų, arba nusiskundimų, prašome siųsti el. paštu. Pretenzijos nagrinėjamos per 10 darbo dienų.

  • 1Saugumas
    Garantuotas pinigų grąžinimas
  • 1Duomenų saugumas ir konfidencialumas
  • 1Visuomet šviežios gėlės
  • 1Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje

Perkamiausi

Left Right
© 2012 - 2024 flowerrylife - All rights reserved. Solution: Smart Business Web
bankai